Hotel Pivovarsky hotel

ubytovanie Dalesice
 

*** Hotel Pivovarsky hotel / ubytovanie Dalesice

Hotel Dalesice Pivovarsky hotel
Pivovarský hotel je súčasťou komplexu budov Postrižinského turistického a kultúrneho centra v mestečku Dalešice, v ktorom sa pred takmer 30 rokmi natáčal známy film režiséra Jiřího Menzela Postrižiny.

Dalešice ubytovanie
Pozývame Vás k príjemnému pobytu v 2, 3, a 4 lôžkových izbách s originálnou atmosférou starého pivovaru. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, pripojením na internet. Môžete si vybrať izbu s výhľadom na mestečko Dalešice a jeho okolie, či na pôvabnú historickú časť pivovaru. Radi tu ubytujú aj Vašich vzorne vychovaných zvieracích miláčikov.

Pivovarská reštaurácia - Bola vyhlásená krčmičkou roku 2010. V ranných hodinách sú tu podávané raňajky hotelovým hosťom. V reštaurácii si môžete objednať aj obedy a večere. Reštaurácia s kapacitou 80 miest je vhodná pre svadby, rauty, firemné večierky, prezentácie. Prevádzková doba denne Po-Št 10:00 - 23:00, Pi-So 10:00 - 24:00, Ne 10:00 - 23:00 (podľa dohody aj dlhšie).

Originálnu atmosféru postrižinského pivovaru môžete zhliadnuť v pivovarskej záhrade, kde sú umiestnené sochy, ktoré vznikli pri priebehu medzinárodného rezbárskeho sympózia. Súčasťou areálu je vlastné priestranné parkovisko. Využiť môžete prehliadku múzea a pivovaru, antukové tenisové kurty (tenisové rakety Vám zapožičajú), požičovňu horských bicyklov, telocvičňu.

Dalešice Pivovarský hotel aktivity
Okolie Dalešíc je ako stvorené pre cykloturistiku. Na recepcii sú k dispozícii cykloturistické mapy a cyklistické doplnky (napr. lekárnička pani správcovej). Obľúbeným miestom turistov je napríklad Dalešická priehrada, na želanie vám zaistí výlet loďou po priehrade (možno previesť i s bicyklom), exkurziu do Vodnej elektrárne Dalešice alebo Jadrovej elektrárne Dukovany. V romantickej záhrade pivovaru možno usporiadať turnaj v petanque, ... Ak budete mať chuť zdvihnúť si adrenalín, potom je možné pre vás zabezpečiť paintball a ďalšie adrenalínové športy (lukostreľba, vodné gule, jazda na štvorkolkách, zlaňovanie, ...).

Juhozápadná Morava je naozaj malebné miesto a má čo ponúknuť. Neváhajte a okrem Pivovaru filmových Postrižín navštívte aj tieto zaujímavé pamiatky a miesta - štátny zámok Jaroměrice nad Rokytnou a Námešť nad Oslavou, Múzeum Vysočiny Trebíč, rozhľadňu Babylon pri obci Kramolín.
Hotel Dalesice Pivovarsky hotel - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Dalesice Pivovarsky hotel - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Dalesice Pivovarsky hotel - hotel má reštauráciuHotel Dalesice Pivovarsky hotel - možnosť pripojenia na internetHotel Dalesice Pivovarsky hotel - k dispozícii letná terasaHotel Dalesice Pivovarsky hotel - tenis - v blízkosti hotelaHotel Dalesice Pivovarsky hotel - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Dalesice Pivovarsky hotel - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: